W imieniu wydawnictwa Elsevier zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń on-line odnośnie pracy z narzędziem SciVal do analizy danych zawartych w bazie Scopus, które umożliwia wizualizację osiągnięć instytucji naukowych, porównanie z innymi jednostkami, ocenę potencjalnych współpracowników oraz partnerów, a także analizowanie trendów w świecie nauki.

Harmonogram szkoleń oraz linki do rejestracji (również linki do zarejestrowanych webinariów internetowych z poprzednich szkoleń)

Więcej informacji o SciVal w Polsce