Zapraszamy do testowania kolekcji czasopism matematycznych wydawnictwa Duke University Press:

• Euclid Prime – kolekcja 32 recenzowanych czasopism z matematyki teoretycznej i stosowanej oraz statystyki na platformie Project Euclid.

Dostęp z sieci UO
Dostęp spoza sieci UO

• Duke Mathematical Journal and DMJ 100 – jedno z najbardziej wiodących czasopism matematycznych na świecie. Wydawane przez Duke University Press od 1935 r. Indeksowane przez COMPUMATH Citation Index, Current Contents/Physical, Chemical and Earth Sciences, MathSciNet, Science Citation Index, Science Citation Index Expanded (SciSearch), Scopus  Zentralblatt MATH. DMJ 100 to archiwum pierwszych 100 woluminów DMJ (1935–1999).

Dostęp z sieci UO: DMJ, DMJ 100
Dostęp spoza sieci UO: DMJ, DMJ 100

Testowanie jest możliwe do 28 lipca 2019 r.

W przypadku dużego zainteresowania kolekcją, po okresie testowania, prosimy o kontakt z Dorotą Wierzbicką-Próchniak: tel. 77 401 6147; e-mail dwierzbicka@uni.opole.pl
Wszelkie uwagi na temat serwisu, problemy z funkcjonowaniem oraz pytania prosimy zgłaszać pod adresem dwierzbicka@uni.opole.pl lub pod numerem telefonu 77 401 6147.

Zachęcamy do korzystania!