Zapraszamy do testowania e-Duke – kolekcji książek oraz czasopism wydawnictwa Duke University Press z zakresu nauk humanistycznych i społecznych, w tym m.in. z literatury, socjologii, kultury, sztuki, muzyki, historii, prawa. Obejmuje ona flagowe tytuły i najnowsze obszary badań wewnątrz nauk humanistycznych i społecznych. Natomiast wydawnictwo jest na poziomie drugim (200 punktów) wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe, ogłoszonego w 2019 r. przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Dostęp do bazy z sieci UO
Dostęp do bazy spoza sieci UO

Testowanie jest możliwe do 28 lipca 2019 r.

W przypadku dużego zainteresowania bazą, po okresie testowania, prosimy o kontakt z Dorotą Wierzbicką-Próchniak: tel. 77 401 6147; e-mail dwierzbicka@uni.opole.pl
Wszelkie uwagi na temat serwisu, problemy z funkcjonowaniem oraz pytania prosimy zgłaszać pod adresem dwierzbicka@uni.opole.pl lub pod numerem telefonu 77 401 6147.

Zachęcamy do korzystania!