_____ sekretariat 77 401 61 40 _____ wypożyczalnia 77 401 6143 biblioteka@uni.opole.pl

Zapraszamy do testowania bazy Academic Video Online wydawnictwa Alexander Street, zawierającej największą kolekcję filmów edukacyjnych przeznaczonych dla studentów, wykładowców i pracowników naukowych. Treści znajdujące się w kolekcjach zostały dobrane przez specjalistów z danych dziedzin tak, aby wspierały program nauczania na uczelniach wyższych oraz prowadzone projekty badawcze. Platforma zawiera narzędzia umożliwiające tworzenie klipów z fragmentów filmów, a wszystkie filmy zawierają transkrypty mówionego tekstu.
Kolekcja obejmuje filmy z następujących dziedzin tematycznych: sztuka i projektowanie, nauki o zdrowiu, historia, literatura i językoznawstwo, muzyka i taniec, pomoc i terapia psychologiczna, nauki przyrodnicze i ścisłe, nauki społeczne.
Więcej informacji o zawartości kolekcji

Dostęp z sieci UO
Dostęp spoza sieci UO

Testowanie jest możliwe do 30 czerwca 2017 r.

W przypadku dużego zainteresowania bazą, po okresie testowania, prosimy o kontakt z Dorotą Wierzbicką-Próchniak: tel. 77 401 6147; e-mail dwierzbicka@uni.opole.pl
Wszelkie uwagi na temat serwisu, problemy z funkcjonowaniem oraz pytania prosimy zgłaszać pod adresem dwierzbicka@uni.opole.pl lub pod numerem telefonu 77 401 6147.

Zachęcamy do korzystania!