JoVE (Journal of Visualized Experiments) i Biblioteka Główna zapraszają do skorzystania z dostępu testowego do pierwszego i jedynego (od 2006 roku) magazynu video-artykułów typu peer-review z ImpactFactor (IF) w dziedzinie nauk ścisłych, medycyny i inżynierii. W ramach dostępu można skorzystać z ok. 10.000 recenzowanych video-artykułów Video Journal oraz ok. 1400 wizualizacji Science Education. Wizualizacje HD video zostały przygotowane w laboratoriach najlepszych instytucji badawczych (m.in. Massachusetts Institute of Technology, Harvard University, University of California – Berkeley, Stanford University, University of Cambridge etc.) i dostarczone online milionom naukowcom, nauczycielom oraz studentom w ponad 1.000 instytucjach na całym świecie.  Video Journal to magazyn 13 sekcji video-artykułów służących pomocą w badaniach naukowych (podręcznik użytkownika).
Science Education to baza 10 sekcji wizualizacji przeznaczonych do pracy ze studentami podczas zajęć (podręcznik użytkownika).

Dostęp z sieci UO
Dostęp spoza sieci UO

Testowanie jest możliwe do 9 lipca 2019 r.

W przypadku dużego zainteresowania bazą, po okresie testowania, prosimy o kontakt z Dorotą Wierzbicką-Próchniak: tel. 77 401 6147; e-mail dwierzbicka@uni.opole.pl
Wszelkie uwagi na temat serwisu, problemy z funkcjonowaniem oraz pytania prosimy zgłaszać pod adresem dwierzbicka@uni.opole.pl lub pod numerem telefonu 77 401 6147.

Zachęcamy do korzystania!

•