Zapraszamy do korzystania z SAGE Research Methods – kompleksowej platformy szkoleniowej z zakresu metod badawczych. Zawiera ona ponad 1000 z oferowanych przez wydawnictwo SAGE tytułów uznanych książek, materiałów referencyjnych i artykułów z kolekcji dotyczącej metod badawczych, statystyki i interpretacji wyników. Zapewnia m.in. dostęp do takich kluczowych tytułów książek elektronicznych, jak: Basics of Qualitative Research: Techniques and Procedures for Developing Grounded Theory (autorstwa Juliet Corbin i Anselm Strauss), The SAGE Handbook of Qualitative Data Analysis, SAGE Handbook of Mixed Methods in Social & Behavioral Research, The SAGE Handbook of Qualitative Data Collection. Ponadto udostępniono w niej unikatowe szkoleniowe materiały wideo.

Dostęp do bazy z sieci UO
Dostęp do bazy spoza sieci UO

Więcej informacji w zakładce Bazy danych

Program jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt pozakonkursowy pt. Podniesienie kompetencji kadry akademickiej i potencjału instytucji w przyjmowaniu osób z zagranicy – Welcome to Poland realizowany w ramach Działania określonego we wniosku o dofinansowanie projektu nr POWR.03.03.00-00-PN14/18