Z satysfakcją i radością zapraszamy studentów i pracowników Uniwersytetu Opolskiego oraz wszystkich zainteresowanych do nowo otwartej Biblioteki Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Medycznych, która mieści się przy ul. Oleskiej 48 (II piętro).

Po przeprowadzonym, gruntownym remoncie przestronna czytelnia wraz z wypożyczalnią zostały wyposażone w sprzęt multimedialny i komputerowy, a estetyczne i wielofunkcyjne meble ułatwią zorganizowanie zajęć dydaktycznych, warsztatów oraz konferencji. Jesteśmy przekonani, że Biblioteka, dzięki nowoczesnej aranżacji zapewni komfortowe warunki do pracy naukowej.

Serdecznie zapraszamy!