Szanowni Państwo!

W imieniu władz Uniwersytetu Opolskiego serdecznie zapraszamy na uroczystość nadania tytułów doktora honoris causa Uniwersytetu Opolskiego dla prof. Jany Hoffmannovej i prof. Juliana Kornhausera.

Uroczystość odbędzie się w dniu Święta Uniwersytetu Opolskiego – 10 marca 2022 r. o godzinie 12.00auli Wydziału Teologicznego UO przy ul. Drzymały 1a.

Zachęcamy także do przeczytania dodatkowych informacji na temat Święta Uniwersytetu na stronie internetowej UO.

Biblioteka Uniwersytetu Opolskiego zaprasza dodatkowo do obejrzenia wystawy poświęconej prof. J. Hoffmannovej i prof. J. Kornhauserowi. Jest to wystawa okolicznościowa związana z uroczystością nadania tytułów doktora honoris causa Uniwersytetu Opolskiego. 10 marca 2022 r. będzie ją można zobaczyć stacjonarnie w budynku Wydziału Teologicznego. Wystawa będzie także dostępna w formie cyfrowej – do odwołania, na stronie internetowej Biblioteki.

Wystawę przygotował Dział Informacji Naukowej i Bazy Wiedzy.

Opracowanie graficzne: Piotr Kasprzyk z Działu Systemów Informatycznych i Zbiorów Elektronicznych.