Tydzień Bibliotek” w Bibliotece Uniwersytetu Opolskiego: 8-14 maja 2021 r.

Znajdziesz mnie w bibliotece” – to hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek, organizowanego co roku przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich w celu promocji czytelnictwa i bibliotek.

Program:

W ramach „Tygodnia Bibliotek” Biblioteka Uniwersytetu Opolskiego zaprasza na kiermasz książek używanych (będzie można nabyć m.in. literaturę polską, poradniki, słowniki oraz książki w językach obcych).

Kiermasz będzie trwał od 10 do 14 maja 2021 r. w godz. 10.00-14.00 w holu Biblioteki Głównej na parterze.

W dniach od 8 do 14 maja 2021 r. zapraszamy wszystkich zapominalskich do oddawania wypożyczonych książek bez pobierania opłat za przetrzymane zbiory biblioteczne.

Zachęcamy także do zapoznania się z działaniami innych opolskich bibliotek w ramach Tygodnia Bibliotek. Zobacz prezentację!