Dział szkoleń Oxford University Press, odpowiedzialny za udzielanie wskazówek i pomocy użytkownikom baz OUP, zaplanował dwie sesje szkoleniowe 11 i 18 czerwca na temat „Jak publikować w Oxford Journals”. Linki do rejestracji na szkolenie znajdują się poniżej. Udział w szkoleniu jest nieodpłatny dla studentów, nauczycieli i bibliotekarzy. Na koniec sesji każdy uczestnik otrzyma spersonalizowany e-Certyfikat uczestnictwa wydany przez Oxford University Press.

Przewidywane efekty szkoleń:
Każda z sesji pomoże Ci określić, czy jesteś gotowy do opublikowania swojej pracy, omówi dostępne formularze tekstów i wskaże kwestie, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego czasopisma do swoich badań. Pod koniec sesji będziesz w stanie zrozumieć proces publikowania i kroki, które należy wykonać, przygotowując się do pierwszej publikacji.

Sesja 1
Data: 11 czerwca 2024
Czas: 11:30 do 13:30

REJESTRACJA