Biblioteka Uniwersytetu Opolskiego przygotowała wystawę z okazji jubileuszu naszej uczelni. Pod wymownym tytułem: 70 lat tradycji. 30 lat Uniwersytetu Opolskiego odkrywa bogate materiały dokumentujące wydarzenia i przedstawiające sylwetki znamienitych osób związanych z rozwojem szkoły. Znajdziemy tu zdjęcia, skany dokumentów, opisy i szereg wyeksponowanych publikacji.
Wystawa stacjonarna składająca się z 20 plansz oraz kilkudziesięciu książek o historii Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Opolu, Uniwersytetu Opolskiego i ich jednostek jest prezentowana w Bibliotece Głównej (ul. Strzelców Bytomskich 2) w dniach 20.02.2024 – 29.03.2024. Zapraszamy.

Wystawę przygotował Dział Udostępniania i Informacji Naukowej
Zdjęcia i opracowanie graficzne: Piotr Kasprzyk z Działu Systemów Informatycznych i Zbiorów Elektronicznych
Skład: Marcin Podolan z Działu Systemów Informatycznych i Zbiorów Elektronicznych