Zapraszamy do testowego korzystania z kolekcji czasopism wydawnictwa Duke University PressUniwersytet Opolski będzie dysponował dostępem od 5 marca do 5 maja.

Dostrzega się duże zainteresowanie wysokiej jakości treściami humanistycznymi  w polskich instytucjach naukowych. Odpowiedź na to stanowi m.in. Duke University Press, które jest wydawnictwem uniwersyteckim non-profit znanym z odważnych i postępowych treści humanistycznych oraz zaangażowania w poszerzanie granic nauki. Kolekcja e-Duke Journals to interdyscyplinarny zbiór 57 czasopism będący jednym z najbardziej prestiżowych, niezależnych zbiorów czasopism akademickich na świecie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą tytułów i korzystania z interesujących treści:
Dostęp z sieci UO
Dostęp z komputerów domowych

Wszelkie uwagi na temat bazy, zainteresowanie zakupem, problemy z funkcjonowaniem oraz pytania prosimy zgłaszać pod adresem marcin.podolan@uni.opole.pl lub pod numerem telefonu 77 401 6135.