Szanowni Państwo!

W dniu 4 września aktywowano dla UO dostęp testowy do bazy z zakresu socjologii. Dzięki uprzejmości platformy EBSCO będzie można z niej korzystać do 10 listopada 2024 r. Zapraszamy do testowania bazy.

* * *

Baza  Sociology Source Ultimate zawiera materiały niezbędne studentom badającym aspekty ludzkich zachowań i interakcji. Tematyka obejmuje demografię, socjologię polityczną, religię, tożsamość płciową, małżeństwo i rodzinę oraz antropologię społeczno-kulturową.
Zawiera 1083 aktywne czasopisma pełnotekstowe niedostępne w żadnej wersji Academic Search.

Lista tytułów: Excel

Baza została dodana do listy baz na platformie EBSCOhost i jest  dostępna w ramach sieci UO lub z komputerów domowych i urządzeń mobilnych.

Dostęp z sieci UO
Dostęp z komputerów domowych

Zachęcamy do instalacji Aplikacji Mobilnej EBSCO, by sobie ułatwić dostęp do zasobów EBSCO.
Link do plakatu: EBSCO Mobile App Poster (A3)
Link do szkolenia

Wszelkie uwagi na temat bazy, zainteresowanie zakupem, problemy z funkcjonowaniem oraz pytania prosimy zgłaszać pod adresem marcin.podolan@uni.opole.pl lub na nr tel. 77 401 6135.