SciFlow to platforma, która ułatwia pisanie czy to prac dyplomowych, czy zadań. W trakcie okresu próbnego: od 8 kwietnia do 31 maja, użytkownicy mają pełny dostęp do wszystkich funkcji. Aby korzystać z zasobów platformy nowy użytkownik, po wejściu na stronę, musi utworzyć konto przy użyciu adresu e-mail w domenie uczelni.

SciFlow to internetowy edytor tekstu dla badaczy i studentów, za pomocą którego można tworzyć i edytować teksty naukowe w zespołach oraz formatować jednym naciśnięciem przycisku. Dzięki tej technologii można rozpowszechniać i znajdować publikacje cyfrowe (HTML, PDF). SciFlow skierowany jest do autorów i ich instytucji, którzy publikują teksty samodzielnie lub w zespołach. Umożliwia badaczom i studentom łatwe tworzenie i formatowanie dokumentów dzięki edycji w czasie rzeczywistym, zarządzaniu cytatami oraz tysiącom szablonów.
Pisz, poprawiaj i formatuj swoje teksty akademickie, współpracuj nad jednym tekstem z innymi autorami. Prace dyplomowe, zadania, style cytowań? – SciFlow się tym zajmie – wystarczy wybrać szablon. Jeśli potrzebny jest samouczek wideo, by nauczyć się wszystkich niezbędnych zagadnień za jednym razem lub wybrać najbardziej interesujące tematy, warto skorzystać z internetowego kursu wideo oraz informacji w dziale wsparcia.

Zachęcamy do testowania:
Dostęp z sieci UO
Dostęp z komputerów domowych

Zapraszamy na ogólny webinar (w j. angielskim) zaplanowany z myślą o nowych użytkownikach.

Odbędzie się 11 kwietnia o godz. 14.00 i przybliży sposoby korzystania z funkcji platformy.

REJESTRACJA

Uwagi na temat bazy, zainteresowanie zakupem, problemy z funkcjonowaniem oraz pytania prosimy zgłaszać pod adresem marcin.podolan@uni.opole.pl lub pod numerem telefonu 77 401 6135.