Zapraszamy na specjalny webinar dla społeczności naukowej Uniwersytetu Opolskiego. W jego trakcie zespół JoVE zademonstruje, w jaki sposób filmy mogą zwiększyć produktywność i efektywność badań, poprawić wyniki nauczania i wesprzeć wykładowców w nauczaniu podczas kursów teoretycznych i laboratoryjnych. Zaprezentuje witrynę i jej produkty, pokaże jak wyszukiwać filmy wideo, lub jak korzystać z opcji oferowanych przez witrynę (w tym napisów w języku polskim).

Dostęp testowy do platformy wideo JoVE jest wciąż aktywny i już można korzystać z tych zasobów. Aby jednak zapewnić uczestnikom szkolenia czas na wypróbowanie poszerzonej wiedzy, przedłużono okres testowania bazy do 14.11.23.

Szkolenie odbędzie się w języku angielskim, przy udziale polskiego rozmówcy, który pomoże w kwestii pytań i wyjaśnień.
Do wyboru są dwa terminy: 30 oraz 31 października. Webinaria rozpoczną się o godz. 10.00 i potrwają do 45 minut.
Uprzejmie prosimy wykładowców i bibliotekarzy o wcześniejsze zarejestrowanie się.

Tytuł: Webinarium Wydziałowe – Uniwersytetu Opolskiego
Kiedy: poniedziałek, 30 października 2023, godz. 10.00 – 10.45
Organizator: Eran Zait <eran.zait@jove.com>
JoVE EMEA zaprasza Cię na zaplanowane spotkanie Zoom.

Identyfikator spotkania: 891 2146 4567
Hasło: 192783

Zarejestruj się na 30 października

Tytuł: Webinarium Wydziałowe – Uniwersytetu Opolskiego
Kiedy: wtorek, 31 października 2023, 10.00 – 10.45
Organizator: Eran Zait <eran.zait@jove.com>
JoVE EMEA zaprasza Cię na zaplanowane spotkanie Zoom.

Identyfikator spotkania: 822 9180 6541
Hasło: 160500

Zarejestruj się na 31 października

Wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału!