Firma Elsevier jest wydawcą wielu znanych naukowych baz danych, m.in. bazy abstraktowo-bibliiograficznej Scopus, narzędzia bibliometrycznego SciVal, bazy pełnotekstowej Science Direct oraz bazy Reaxys z zakresu chemii. Zachęcamy do uczestnictwa w jesiennych szkoleniach online dotyczących funkcjonalności i obsługi produktów firmy Elsevier.

Nadchodzące webinaria skierowane są m.in. do naukowców, bibliotekarzy i specjalistów informacji naukowej. Listopadowa oferta z pewnością będzie dla Państwa interesująca!

Elsevier – webinaria w listopadzie:

8-10.11.2022
SciVal Camp Autumn 2022
Dołącz do nas, aby poznać praktyczne aspekty funkcji SciVal.
Join us to learn practical aspects of SciVal’s features.

Elsevier Author Workshop: How to write and publish
Warsztaty autorskie Elsevier: Jak pisać i publikować
Dołącz do nas, by poznać porady i wskazówki autorów, żeby poprawić jakość tekstów oraz zwiększyć szanse na publikację w renomowanych czasopismach międzynarodowych.
Join us to learn authors’ tips and tricks to positively improve the quality of manuscripts – and increase odds in publishing in reputable international journals.

Elsevier Author Workshop: How to find the right journal for your manuscript
Warsztat autorski Elsevier: Jak znaleźć odpowiednie czasopismo do swojego tekstu.
Podczas webinaru zapoznamy autorów z dobrymi praktykami wyboru czasopism do czytania i publikowania na podstawie zweryfikowanych źródeł i informacji.
During the webinar, we will introduce authors to good practices for selecting journals to read and publish based on verified sources and information.

24.11.2022
Elsevier Author Workshop: Best practices in publishing, an author panel discussion
Elsevier Author Workshop: Najlepsze praktyki w publikowaniu, autorska dyskusja panelowa.
Dołącz do nas na panel dyskusyjny z udziałem autorów z Europy Środkowo-Wschodniej, którzy z sukcesem publikowali w czasopismach Elsevier.
Join us for a panel discussion featuring some of CEE’s authors who successfully published in Elsevier journals.

Odwiedź Training Hub i obejrzyj wybrane webinarium.
Śledź zapowiedzi szkoleń na stronie Facebook.

Visit our Training Hub to register or request a specific webinar for your institution.
Look out for the webinars announcement on our Facebook Page to share it further!